09127016594

درباره ما:

10 / 10
از 1 کاربر

طی سالیان گذشته هدف ما از تاسیس شرکت های زیر مجموعه و واحد های تحقیقاتی و تولیدی، توسعه و تقویت بومی سازی تولید مواد اولیه شیمیایی و دارویی پیشرفته و استراتژیک در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی بوده است.

حال برای اینکه کمی بهتر درباره این موضوع شرح داده شود ابتدا باید زمینه کاری تخصصی ما از منظر شیمی مشخص شود.

تخصص کارخانجات شیمیایی شهرابی پس از سال ها تحقیق و مطالعات به صورت فعالیت های آزمایشگاهی در زمینه شیمی هالوژن ها به خصوص عنصر کلر منجر به ایجاد زیر ساخت های عملیاتی مناسب آزمایشگاه و صنعتی شده است.

البته پیش از هر چیز در امر تولید، آن هم تولید مواد شیمیایی پیچیده ای که تاکنون در داخل کشور میسر نبوده است، دانش فنّی پیرامون این مواد از بُعد علمی و فناوری و حتّی تجاری از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

از این رو ما همچنین در تلاش هستیم بیش از پیش واحد R&D خود را تکمیل کرده و گسترش دهیم.

ما با استفاده از امکانات آزمایشگاهی موجود مطابق با استاندارد ها از محصولات خود در مقاطع مختلف زمانی اعم از حین تولید و بسته بندی، نمونه گیری و آزمایش های کنترل کیفی به عمل می آوریم.

این آزمایشات واحد کنترل کیفی شرکت سبب می شود که علاوه بر حفظ کیفیت محصولات و ارتقاء گرید آن ها بتوانیم روزانه به نکات مهم و جالب زیادی پیرامون اینگونه ترکیبات شیمیایی دستیابی پیدا کنیم.

امید است جایگاه ما در صنعت شیمی-دارویی همراه با کیفیت، رشد و تکامل یابد و عرضه محصولات آزمایشگاهی و صنعتی ما به بهترین و زیبا ترین نَحو اجرا شود.

 
مهندس شهرابی مدیر عامل صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا از گروه کارخانجات شیمیایی شهرابی
مهندس شهرابی(مدیرعامل):
هدف ما ارتقا و توسعه تولید علمی ترکیبات شیمیایی تخصصی و پیشرفته مورد استفاده آزمایشگاهی،دارویی و پلیمری جهت پاسخ به چالش های موجود در صنعت شیمی کشور عزیزمان ایران می باشد.
 
 نمایشگاه بین المللی
صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا در نمایشگاه بین المللی
 
شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا
 
پایلوت های صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا در کارخانجات شهرابی
 
 
شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا
پایلوت های صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا در کارخانجات شهرابی
 
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :