09127016594

محصولات پلیمری

محصولات پلیمری صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا محصولاتی پلیمری با ساختار مهندسی منحصر بفرد هستند که پیرامون تحقیقات توسعه ای دانش محور شرکت صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا به منظور توسعه و خود کفایی کشور عزیزمان در صنایع لاستیک و پلیمر پیدایش و تکامل یافته اند.از جمله این محصولات پلیمری صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا پلیمر های فکتیس می باشند که از جایگاه ویژه استراتژیک علمی،صنعتی و اقتصادی در سطح بین المللی برخوردار هستند که دانش فنی آنها در اختیار معدود کشور ها می باشد.محصولات پلیمری فکتیس صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا در واقع پلیمر های سنتزیک لاستیک طبیعی از گروه کائوچو ها می باشد.پلیمر های لاستیک طبیعی فکتیس در انواع سفید و قهوه ای با استفاده از دانش شیمی و مهندسی پلیمر با خواص مکانیکی و فیزیکی منحصر به فرد تولید می شوند.صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا با افتخار این محصولات پلیمری لاستیک طبیعی خود را به صنایع و مراکز تولیدی پلیمری کشور عزیزمان معرفی می نماید که برای مشاهده این محصولات پلیمری فکتیس می توانید بر روی فایل ذیل همین متن کلیک نمایید.

فکتیس (engshahrabi.com)

 شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

فکتیس چیست؟

 

فکتیس ها در دو نوع قهوه ای و سفید بعنوان اصلاح کننده و افزودنی بسیار مهم و نوین در صنایع لاستیک و تایر سازی استفاده می شوند که صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا افتخار برداشتن گامی کوچک در تولید و تامین انواع مختلف پلیمر لاستیکی فکتیس از گروه افزودنی های صنعت لاستیک و پلیمر را در سابقه درخشان خود جای داده است و در زمینه تولید پلیمر فکتیس نیز کیفیت و تنوع را سرلوحه رسالت خود یعنی رضایت مصرف کنندگان قرار داده است.

 

مزایا کلی فکتیس چیست؟

 

فکتیس به عنوان یک کمک پردازش در صنعت لاستیک و پلیمر استفاده می شود.

 

فکتیس از چسبندگی و انقباض ترکیبات آمیزه های پلیمری و لاستیکی جلوگیری می کند و همچنین خواص محصولات را اصلاح می کند.

 

فکتیس چسبندگی ترکیبات را در حین عملیات رول بهبود می دهد.

 

فکتیس فرآیند پذیری را بهبود می بخشد و زمان اختلاط کامپاندینگ را کوتاه می کند.

 

فکتیس ثبات ابعادی و سطح صاف را به آمیزه های لاستیکی و پلیمری می دهد.

 

فکتیس تورم قالب و انقباض آمیزه لاستیکی را کاهش می دهد و زمان اکستروژن و تزریق پلیمر لاستیکی را کوتاهتر می کند.

 

فکتیس به عنوان یک نرم کننده جامد برای ساخت پلیمر های لاستیکی نرم مفید  است.

 

فکتیس روان کننده ها و روغن های مایع را جذب می کند و جدا شدن آن ها در آمیزه های پلیمری و لاستیکی جلوگیری می کند.

 

فکتیس مقاومت لاستیک نهایی را در برابر روغن و حلال بهبود می بخشد.

 

فکتیس مقاومت ازن و عایق الکتریکی را در آمیزه های پلیمری و لاستیکی بهبود می بخشد، بنابراین فکتیس طول عمر محصول لاستیکی و پلیمری را طولانی می کند.

 

فکتیس استکاک خوبی به محصول لاستیکی و پلیمری نهایی می دهد و زمان فرآیند آسیاب آمیزه پلیمری و لاستیکی را کوتاه می کند.

 

فکتیس در تولید محصولات لاستیکی صنعتی شامل تسمه لاستیکی، شیلنگ لاستیکی، لوله لاستیکی، محصولات ضد لرزش و صدا گیر لاستیکی، رول های لاستیکی، پتو لاستیکی، بشقاب لاستیکی، محصولات   مهر و موم کننده و آب بندی لاستیکی،روکش لاستیکی سیم‌های الکتریکی، اسفنج‌های لاستیکی استفاده می شود.

 

سایر محصولات لاستیکی شامل چکمه و کفش لاستیکی، پارچه های روکش لاستیکی، دستکش لاستیکی، نخ های لاستیکی، نوارهای  لاستیکی، توپ های تنیس نرم لاستیکی، پاک  کن های لوازم تحریر که نوعی لاستیک هستند،می باشد.

 

سایر استفاده های فکتیس شامل افزودنی های روغن روان کننده، نوارهای چسب، مواد پاک کننده رزین، انواع دیگر پاک کننده   ها و غیره.

شرکت دانش بنیان صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا

 

1مجموع 4 محصول
 • پلی اتیلن وکس و پلی اتیلن وکس اکساید شده

  پلی اتیلن وکس و پلی اتیلن وکس اکساید شده

  با استفاده از فرایند اکسیداسیون و ماشین آلات تخصصی مربوط به آن پلی اتیلن وکس خالص حاصله با اکسیژن وارد واکنش می شود و طی فرایندی طولانی پلی اتیلن وکس اکساید شده که خود جایگاه محصول فوق العاده ارزشمندی را دارد تولید می شود.

 • فکتیس سفید کد محصول WFOR640O12K

  فکتیس سفید کد محصول WFOR640O12K

  به طور کلی، فکتیس سفید در جذب روغن خوب است و از جدا شدن مواد تشکیل دهنده نوع مایع جلوگیری می کند. تأثیر کمی بر خواص فیزیکی لاستیک در مقایسه با فاکت های قهوه ای، به ویژه در مجموعه فشار های دائمی وجود دارد. در دمای ولکانیزاسیون لاستیک جوشش به تاخیر می افتد.

 • فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR640O8KC

  فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR640O8KC

  فکتیس رول های چاپ، رول های OA، قطعات خودرو، ورق های لاستیکی، اسفنج های لاستیکی، شیلنگ ها، پارچه های با روکش لاستیکی و سایر محصولات صنعتی.

 • فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR730O8KC

  فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR730O8KC

  فکتیس قهوه ای 730سازگاری و اختلاط خوب با NBR و انحلال پذیر در استون. ایجاد مقاومت محصول نهایی در برابر حلال های نفتی.در دمای پخت بالا سبب تولید CR رنگ روشن می شود.محصولی اصلاح شده برای کالاهای اکسترود شده یا قالب گیری شده NBR و CR است.

1مجموع 4 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :