09127016594

محصولات

 

1مجموع 15 محصول
 • دی اتیل اتر

  دی اتیل اتر

  دی اتیل اتر یکی از حلال های پرکاربرد و شاخص آلی در شیمی می باشد.شکل ظاهری دی اتیل اتر مایع شفاف و بیرنگ و از جمله خواص دی اتیل اتر

 • بنزیل کلراید

  بنزیل کلراید

  کارخانجات شیمیایی شهرابی قادر به تولید و تأمین بنزیل کلراید خالص برای آزمایشگاه های دانشگاه ها،ارگان ها و صنایع شیمیایی با کیفت عالی می باشد که بدین وسیله آمادگی خود را به منظور انعقاد قرارداد تولید و تأمین اعلام می نماید.

 • تیونیل کلراید

  تیونیل کلراید

  تیونیل کلراید یکی از ترکیبات معدنی استراتژیک علمی و صنعتی می باشد.تیونیل کلراید بعنوان یکی دیگر از محصولات دانش بنیان و دارای گواهی نامه ثبت اختراع و گواهی نامه ها و تاییدیه های علمی و صنعتی صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا می باشد.شکل ظاهری تیونیل کلراید خالص تولید صنایع شیمیایی پیمان پژوه سینا به عنوان اولین و تنها تیونیل کلراید ایرانی مایع شفاف و بی رنگ می باشد.

 • بنزوئیل پراکسید

  بنزوئیل پراکسید

  کارخانجات شیمیایی شهرابی قادر به تولید و تأمین بنزوئیل پراکساید خالص برای آزمایشگاه های دانشگاه ها،ارگان ها و صنایع شیمیایی با کیفت عالی می باشد

 • بنزوئیل کلراید

  بنزوئیل کلراید

  کارخانجات شیمیایی شهرابی قادر به تولید و تأمین بنزوئیل کلراید خالص برای آزمایشگاه های دانشگاه ها،ارگان ها و صنایع شیمیایی با کیفت عالی می باشد

 • بنزیل الکل

  بنزیل الکل

  کارخانجات شیمیایی شهرابی قادر به تولید و تأمین بنزیل الکل خالص برای آزمایشگاه های دانشگاه ها،ارگان ها و صنایع شیمیایی با کیفت عالی می باشد

 • برم

  برم

  کارخانجات شیمیایی شهرابی قادر به تولید و تأمین برم خالص در گرید آزمایشگاهی برای آزمایشگاه های دانشگاه ها،ارگان ها ، صنایع شیمیایی ، صنایع پزشکی و دارویی با کیفت عالی می باشد که بدین وسیله آمادگی خود را به منظور انعقاد قرارداد تولید و تأمین اعلام می نماید.

 • بیسموت تری کلراید

  بیسموت تری کلراید

  کارخانجات شیمیایی شهرابی قادر به تولید و تأمین بیسموت تری کلراید خالص در گرید آزمایشگاهی برای آزمایشگاه های دانشگاه ها،ارگان ها و صنایع شیمیایی با کیفت عالی می باشد که بدین وسیله آمادگی خود را به منظور انعقاد قرارداد تولید و تأمین اعلام می نماید.

 • نرمال بوتیل برماید

  نرمال بوتیل برماید

  نرمال بوتیل برماید یا نرمال برمو بوتان یکی از مشتقات فرایند برماسیون(برم دارکردن) الکل ها از نوع نرمال بوتیل الکل یا نرمال بوتانول می باشد نرمال بوتیل برماید با فرمول شیمیایی C4H9Br و جرم مولی نرمال بوتیل برماید 137.02 گرم بر مول می باشد.نقطا جوش نرمال بوتیل برماید در فشار اتمسفر 101 لغایت 102 درجه سانتی گراد می باشد.

 • سدیم برمید

  سدیم برمید

  سدیم برمید یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین نمک های برمید می باشد. کریستال های سدیم برمید به دو صورت دو آبه و بدون آب تولید می شوند.

 • آمونیوم فرمات محلول 50 درصد

  آمونیوم فرمات محلول 50 درصد

  آمونیوم فرمات به صورت خالص کریستال های شفاف متمایل به سفید می باشد که بر اثر حرارت تجزیه می شود. از آمونیوم فرمات به صورت محلول آبی 50 درصد در تهیه و تولید دارو و مکمل های خوراک دام و طیور استفاده می شود. شکل ظاهری محلول آمونیوم فرمات 50 درصد مایع شفاف و بی رنگ می باشد.

 • پلی اتیلن وکس و پلی اتیلن وکس اکساید شده

  پلی اتیلن وکس و پلی اتیلن وکس اکساید شده

  با استفاده از فرایند اکسیداسیون و ماشین آلات تخصصی مربوط به آن پلی اتیلن وکس خالص حاصله با اکسیژن وارد واکنش می شود و طی فرایندی طولانی پلی اتیلن وکس اکساید شده که خود جایگاه محصول فوق العاده ارزشمندی را دارد تولید می شود.

 • فکتیس سفید کد محصول WFOR640O12K

  فکتیس سفید کد محصول WFOR640O12K

  به طور کلی، فکتیس سفید در جذب روغن خوب است و از جدا شدن مواد تشکیل دهنده نوع مایع جلوگیری می کند. تأثیر کمی بر خواص فیزیکی لاستیک در مقایسه با فاکت های قهوه ای، به ویژه در مجموعه فشار های دائمی وجود دارد. در دمای ولکانیزاسیون لاستیک جوشش به تاخیر می افتد.

 • فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR640O8KC

  فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR640O8KC

  فکتیس رول های چاپ، رول های OA، قطعات خودرو، ورق های لاستیکی، اسفنج های لاستیکی، شیلنگ ها، پارچه های با روکش لاستیکی و سایر محصولات صنعتی.

 • فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR730O8KC

  فکتیس قهوه ای کد محصول BFOR730O8KC

  فکتیس قهوه ای 730سازگاری و اختلاط خوب با NBR و انحلال پذیر در استون. ایجاد مقاومت محصول نهایی در برابر حلال های نفتی.در دمای پخت بالا سبب تولید CR رنگ روشن می شود.محصولی اصلاح شده برای کالاهای اکسترود شده یا قالب گیری شده NBR و CR است.

1مجموع 15 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :